Spôsob dopravy a platby

 

DRUHY DOPRAVY

Osobný odber na prevádzke

Objednávku je možné vyzdvihnúť v ten istý deň, za predpokladu, že objednaný tovar je na sklade. V ostatných prípadoch vás budeme informovať. Objednávky je možné vyzdvihovať po telefonickom dohovore (0909230616)na adrese -  F-nix, s.r.o., Školská 40, 02201 Čadca.

 

Zásielkovňa - výdajné miesta

zasielkovna_logo_web_nove (1)

Prepravná spoločnosť Zásielkovňa je balíkový prepravca a sieť výdajných miest s termínom dodania obvykle do druhého dňa od odovzdania zásielky do prepravy na Vami zvolené výdajné miesto. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru.

Doba doručenia: zvyčajne 1-2 pracovné dni (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky) Platí v prípade objednania do 11:00 predchádzajúceho dňa * a ak sú všetky položky z Vašej objednávky skladom.

Kontrola mojej objednávky:  pomocou trasovacieho čísla, ktoré obdržíte na e-mail, môžete sledovať vašu zásielku TU.

Rozmedzie vyzdvihnutia: podľa zvoleného výdajného miesta 

Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto, Vám bude od Zásielkovne poslaná SMS a e-mail s heslom, pomocou ktorého si ju vyzdvihnete. Od tejto chvíle si zásielku môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Ak nemáte v týždni práve čas, je možné odbernú lehotu zadarmo predĺžiť až na 21 dní. Pred prevzatím tovaru prosím skontrolujte, či je obal zásielky neporušený, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar nepreberajte. Doručený tovar si môžete priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa Vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.


* Objednávky prijaté cez víkend a sviatky sú odovzdané do prepravy najbližší pracovný deň a doručované nasledujúci pracovný deň.

 

Slovenská pošta - obchodný balík

Slovenska-pošta-logo

Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty. Pokiaľ nebude objednávajúci zastihnutý, dostane do schránky oznámenie o doručení zásielky. Zásielku si môže vyzdvihnúť na uvedenej pošte alebo požiadať o opätovné doručenie. U týchto zásielok nie je možná akákoľvek komunikácia s dopravcom a nemáme žiadnu možnosť zásielku ovplyvňovať či podrobne sledovať. Maximálna hmotnosť jedného balíka je 30 kg. 

 

PLATBA ZA OBJEDNANÝ TOVAR

Prevodom na účet

Tovar uhradíte vopred bezhotovostným platobným stykom na náš bankový účet. Objednávku začíname vybavovať po pripísaní platby na náš účet. Neuhradené objednávky do 7 dní sú automaticky stornované.

Platobné údaje: 

IBAN: SK7583300000002900636206

BIC - SWIFT: SUBASKBX

Variabilný symbol: Číslo objednávky

 

Platba na dobierku

Za objednaný tovar zaplatíte pre jeho prevzatí na zvolenom výdajnom mieste Zásielkovne alebo doručovateľovi SP či na pobočke SP. Cena služby - 1€

 

V hotovosti

Za objednaný tovar zaplatíte pre osobnom odbere na našej prevádzke.